Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Jak se přestěhovat

Jak se přestěhovat. Rady a tipy na dobré stěhování a přípravu jak se stěhovat. Snadnější a rychlejší a bezpečnější stěhování. Začněte s přípravou v dostatečném předstihu. Postupně ukládejte předměty do krabic, pro věci, které do poslední chvíle používáte, mějte předem krabice a obaly připraveny. Krabice zatěžujte přiměřeně podle síly krabic dle vrstev lepenky.

Zvolit můžete dle vhodnosti např. pěnové kuličky, bublinkové folie, výplně z perforované lepenky (ekologické), kartonové desky, ale také dobře poslouží staré noviny na zabalení jednotlivých menších předmětů a můžete je namačkané použít i jako výplně. Také věnujte pozornost zajištění hran nábytku, nejen proti poškození daného předmětu, ale také proti škodám, které mohou ostré hrany způsobit v okolí.

Popis krabic - je velmi praktické Například krabice na věci určené do kuchyně mohou být označte písmenkem K, ložnice L, sklep písmenem s, apod. v případě potřeby dalším upřesněním. Při jasném a logickém označení pak není žádný problém pracovníky požádat o konkrétní umístění do určených místností, což vám ušetří mnoho času a energie při vybalování. Dále doporučujeme krabice označit podle vlastností jejich obsahu (např. křehké, neotáčet, ...)  zajistíte si zvýšenou opatrnost při manipulaci a převozu. Označte si krabice velkým písmem minimálně ze dvou, ale raději více stran, značkovacím fixem větších rozměrů.

Zbavte se nepotřebných věcí Zvažte, zda má opravdu smysl stěhovat i dlouho uskladněné předměty, které je vám líto vyhodit, ale s největší pavděpodobností sotva najdou uplatnění a dodnes je skladujete jen z důvodů, že se "to tenkrát špatně shánělo". Vždy můžete využít služby odvozu na sběrný dvůr a taktéž domluvit likvidaci a přípravu k odevzdání na sběrný dvůr. Zejména u stěhování do menšího prostoru, by mohlo dojít k situaci, že všechno vybavení nebude kam dát, případně přeplníte svůj prostor.

Jak ušetřit - rychlejší stěhování bez komplikací Doporučujeme zkontrolovat, zda v cestě stěhování nejsou místa, která by se mohla při stěhování velkých předmětů poškodit  hlavně rohy zdí, které připravíte zakrytím dle úhlu rohu složeného kartonu. Ještě důležitějsí je kontrola, zda v cestě nejsou umístěny předměty, které by v komplikovaly možnosti pohybu, zvláště s většímy předměty, které se budou stěhovat. V případě, že je možné dočasně odstranit překážky, domluvte se předem s majitelem předmětu, s dočasným přesunutí by neměl být problém. Kdyby se mělo jednat o větší a těžší předměty, není problém požádat stěhovací společnost, která vás bude stěhovat, stačí když je před stěhováním požádáte.

Návštěva pracovníka stěhovací společnosti. V případě, že chcete předejít jakýmkoliv překvapením v průběhu stěhování, sjednejte si návštěvu specialisty stěhovací společnosti, který vám po prohlídce a specifikaci prací bude schopen dodat přesnou kalkulci ceny a časový harmonogram apod. a také vám rádi poskytnou profesionální rady pro usnadnění stěhování.

                                           Nákladní auto Iveco na stěhování

Chcete ihned přestěhovat v Olomouci či Prostějově? Pak volejte na telefon
+420 722 132 062

Spozorované odkazy:

Komentáře

Stěhování Olomouc Reagovat
Stěhování Olomouc Reagovat
Stěhování Olomouc Reagovat
Stěhování Olomouc Reagovat
Stěhování Olomouc Reagovat
jlgg Reagovat
jainbin0918 Reagovat
intlwsd Reagovat
20171020caihuali Reagovat
williamdavidphoto Reagovat
Anketa
Stěhování Prostějov
Stěhování Prostějov, jak jste spokojeni se stěhováním v Prostějově a okolí Prostějova?
Stěhování je levné
11901190
1190 hlasů
Autodoprava Prostějov
707707
707 hlasů
Přeprava Prostějov
681681
681 hlasů
Kurýrní služby Prostějov
653653
653 hlasů
Rozvoz květin Prostějov
683683
683 hlasů
Stěhování v Prostějově néé
726726
726 hlasů
Stěhování Poslíček
730730
730 hlasů
Poslíček s.r.o. je nejlepší
797797
797 hlasů
Další ankety
Autodoprava Prostějov

 Stěhování Olomouc
Stěhování Prostějov
Stěhování Přerov
Stěhování Šumperk
Stěhování Jeseník
Stěhování Brno
Stěhování Praha
Stěhování Lipník
Stěhování Hranice

Stěhování, autodoprava Olomouc 

Balení

Diskuze